Priestranná OK chata Jerichov je situovaná v obci Vysočany neďaleko mesta Bánovce nad Bebravou. Obklopená nádhernou scenériou okolitých lesov. Chata je vhodná pre rodinky s deťmi, rodinné oslavy, turistov či nadšencov wellnessu a relaxu v pokojnom prostredí. Moderne zariadená chata disponuje maximálnou kapacitou pre 22 hostí. V chate ste vítaní celoročne v zimnom období je vykurovaná elektrikou.
Na prízemí je k dispozícii priestranná spoločenská miestnosť s projektorom, jedálenským posedením. Súčasťou spoločenskej miestnosti je kuchynský kút vybavený chladničkou, umývačkou riadu a rýchlovarnou kanvicou a výčapom. Obed si môžete navariť na indukčnej platni, vonkajšie kuchynke so stavaným plynovým grilom a výčapom alebo v záhradnom grile na dreve plus kotlina na guláš prípadne si niečo opiecť na otvorenom ohnisku. Z tejto spoločenskej miestnosti sa dostanete na prekrytú terasu o rozlohe 50m2 s posedením pre 24 osôb
Na prízemí je k dispozícii aj spacia časť. Na prízemí sa ďalej nachádza 6-lôžková spálňa s oddelenými posteľami, kúpelňa so sprchovacím kútom a toaletou a ešte samostatná toaleta.
Na poschodí je situovaná ďalšia 4-lôžková spálňa pre rodinu s manželskou posteľou a poschodovou posteľou. Ďalej sa tu nachádzajú dve 2-lôžkové spálne s oddelenými posteľami ktoré sa dajú spojiť a vytvoriť manželskú posteľ. Na prvom poschodí sa nachádza toaleta.

Na druhom poschodí sa nachádzajú ďalšie štyri 2-lôžkové podkrovné izby s oddelenými posteľami samozrejmosťou Wi-Fi a samostatné kúrenie s termostatom v každej izbe. Na chodbe sa nachádza taktiež toaleta.
Kúrenie je riešené pre každú izbu samostatne formou moderných konvektorov s termostatom s diaľkovým ovládaním. Spoločenská hala je vykurovaná stropnými infražiaričmi ktoré za pár minút dokážu vyčariť príjemné pocitové teplo.

Samozrejmosťou je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Príjemné spoločné chvíle strávite na terase s posedením. Letný pobyt spojíte s vonkajším grilovaním, varením guláša alebo opekaním (gril, kotlík a palice na opekanie sú súčasťou vybavenia chaty). 

Alebo sa môžete schladiť v bazéne o veľkosti 5m x 8,5m hĺbkou vody 1,45m a plytčinou pre deti s hĺbkou 0,3m a vonkajšou sprchou. Bazén je vyhrievaný. Plus je vybavený protiprúdom a plne postačuje na rekreačné plávanie.

Okolie Vám ponúka rôzne možnosti ako stráviť volný čas. Neďaleko sa nachádza kone a jazdecká škola Nedašovce. Pár metrov od chaty sa nachádza vodná nádrž Brezolupy. Ktorá sa v hojnej miere využíva na rybolov. Celé územie je obkolesené Strážovskými Vrchmi stým spojená turistika. Zaujímavosti na okolí. Zrúcanina hradu Uhrovec, pamätník SNP Jankov ´Vršok kam sa dá dostať priamo peši z chaty cca 2,5h ľahkej turistiky. V Bánovciach sa nachádza veľké kúpalisko s termálnou vodou. V neďalekých Malých Bieliciach sa nachádzajú wellnes kúpele. Športoví nadšenci tu nájdu množstvo turistických, cyklistických či bežeckých trás

Stačí si vybrať voľný termín, rezervovať ubytovanie a zažijete príjemnú dovolenku s Vašou rodinou či priateľmi. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami v OK chata Jerichov.